2015-04-22

Asymetryczne szpilki – kwintesencja kobiecości

Dla jednych symbolem kobiecości może być czerwona pomadka, dla innych długie włosy lub sukienka, jednak jeżeli mowa o obuwiu jest tylko jeden ponadczasowy model, który dla każdego z nas jest kwintesencją kobiecości, mowa oczywiście o szpilkach. Od kiedy pojawiły się na rynku, ich popularność nie maleje, są tak samo modne i zmysłowe dziś, jak i kilkadziesiąt lat temu. W tym sezonie nieśmiertelne buty powracają w nieco innej, świeższej wersji, czyli asymetrycznym kształcie.

Asymetryczne białe czółenka

 

Asymetryczne szpilki

Asymetryczne szpilki będą hitem wiosny i lata, te damskie buty doskonale uzupełnią zarówno oficjalne, jak i bardziej casualowe stylizacje. Asymetryczne szpilki pokochają nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, ponieważ ten rodzaj obuwia wyposażony w dodatkowe rozcięcie po wewnętrznej stronie stopy pokazuje jej jeszcze więcej, a nie od dziś wiadomo, że stopy są jednym z najsilniej działających na mężczyzn fetyszy.

Asymetryczne czółenka czarne 

Te damskie buty są uniwersalne, pasują do ubrań w każdym stylu, jest to bez wątpienia najbardziej kobiece i zmysłowe damskie obuwie na świecie, ich miłośnicy twierdzą nawet, że szpilki to nie buty, a stan umysłu.

Asymetryczne czółenka blue

Asymetryczne szpilki, mimo że potrafią przyprawić o ból stóp, de klasyfikują każdy inny rodzaj damskich butów, już na starcie, wysmuklają i modelują sylwetkę, dodają jej wdzięku i powabu, lepiej od niejednej sukienki, a ich największą zaletą jest to, że dodają pewności siebie. Każda kobieta mając na sobie szpilki czuje, że jest w stanie osiągnąć wszystko i pójść tam, gdzie tylko zapragnie.

 Nasz sklep z butami oferuje swoim klientom szeroki wybór asymetrycznych szpilek, w kilkunastu pięknych kolorach, od klasycznej i ponadczasowej czerni, przez subtelne pastelowe odcienie, aż po rzucające się w oczy, neonowe barwy. Asymetryczne szpilki dostępne w asortymencie naszego sklepu z butami są odpowiednio wyprofilowane, aby zapewnić maksymalny komfort podczas chodzenia, dbamy o to, aby były wykonane z wysokiej jakości materiałów, by każda kobieta mogła cieszyć się z nich jak najdłużej.

pixel