Sprytne zwroty PACZKOMATEM dla klientów zarejestrowanych

 

Kupione u nas towary zwrócisz łatwo i tanio w każdym Paczkomacie

Korzyści jakie odnosisz dzięki narzędziu do zwrotów w naszym sklepie:

Łatwo
Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do prostych kroków stanowiących kreator zwrotu. Kreator automatycznie wygeneruje dla Ciebie kod nadania zwrotu. Dzięki temu nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!

Szybko i bezproblemowo
Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

Wygodnie
Jeżeli została dokonana rejestracja konta podczas składania zamówienia, dokument zwrotu wraz z kodem nadania wygenerujesz w kreatorze zwrotów. Po przygotowaniu paczki nie musisz czekać na kuriera. Zabierasz ją ze sobą w drodze do pracy lub szkoły i zostawiasz w dowolnym paczkomacie.


Tanio
Opłata za dokonanie zwrotu to tylko 9,83 zł przy czym nie musisz jej płacić - zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy Tobie za odesłany towar. Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji.

Bezpiecznie
Wszystkie zwracane przesyłki są ubezpieczone do wartości 1000zł.

Jak dokonać zwrotu zakupionego towaru?

 • Zaloguj się na swoje konto, a następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałbyś zwrócić.
 • W kolejnych krokach wybierz zwrot klikając na opcję „Skorzystam z przesyłek sklepu” oraz wybierając formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze.
 • Wydrukuj dokument zwrotu.
 • Przygotuj paczkę i umieść w niej dokument zwrotu. Pamiętaj, aby paczka nie przekraczała maksymalnego rozmiaru dla Paczkomatu czyli 41 x 38 x 64 cm. Pamiętaj o naniesieniu kodu nadania zwrotu na paczce.
 • Udaj się do dowolnego Paczkomatu w Polsce - w każdym z nich nadasz samodzielnie paczkę z przesyłką zwrotną z naszego sklepu. Wszystkie Paczkomaty są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Kod nadania zwrotu otworzy każdy możliwy paczkomat w Polsce, abyś mógł nadać paczkę zwrotną w dogodnej dla siebie lokalizacji.
 • Na ekranie Paczkomatu wybierz „Nadaj paczkę” a następnie „Mam kod zwrotu”. Zaakceptuj regulamin i wprowadź 10-cyfrowy kod zwrotu.
 • Ostatnim krokiem jest wybór gabarytu paczkomatu: Najmniejsza - maksymalne wymiary 8 x 38 x 64 cm. Średnia - maksymalne wymiary 19 x 38 x 64 cm Duża - maksymalne wymiary 41 x 38 x 64 cm. po którym otworzy się skrytka w której możesz umieścić paczkę (nie zapomnij zamknąć drzwiczek).
 • W razie jakichkolwiek problemów z nadaniem paczki w Paczkomacie prosimy o e-mail na zwroty@iai-sa.com.
  Kontaktując się z nami prosimy o podanie adresu lub kodu Paczkomatu oraz numer etykiety zwrotnej, jak również
  imienia i nazwiska, numeru telefonu co będzie niezbędne w przypadku chęci umówienia odbioru przesyłki.

 

 

pixel