2017-04-26

Buty z naszywkami – nowy trend w modzie

Niezwykle dużą popularnością cieszą się buty z naszywkami. Czy jest to trend przeznaczony tylko dla nastolatek?
Oczywiście, że nie! Odpowiednia naszywka potrafi wzbogacić niejedną stylizację.
Jaki typ obuwia rozpoczął romans z naszywkami?    


Buty z naszywkami… czyli właściwie jakie?


Buty z naszywkami kojarzą się przede wszystkim z trampkami. Owszem, bardzo często można spotkać się z butami sportowymi, których design został wzbogacony o naszywkę. Stylowe tenisówki z najmodniejszymi naszywkami są hitem tego sezonu. Oferta sklepu online posiada między innymi w swojej ofercie buty mające lustrzane obszycie języka – dzięki temu model obuwia zyskuje na swojej ekstrawagancji. Buty tego rodzaju wykonane są z licowej eko skóry, zaś wnętrze wyścielone jest wygodną w noszeniu tkaniną. Dzięki temu wzrósł komfort ich noszenia.
Buty z naszywkami to także buty za kostkę. Cechują się niesamowicie zgrabnym krojem. Wykonane z mięsistego płótna – poprawiają jakość użytkowania. Stylowe naszywki są obowiązkowe w tym sezonie!

Espadryle i kalosze z naszywkamiOprócz trampek, naszywki pojawiają się również na espadrylach. Ten typ obuwia króluje w sezonie letnim co najmniej od dwóch lat. Stylowe espadryle z naszywkami dodają butom „humorku”. Wykonane są z mięsistego włókna, wykończonego lnianą nitką. Smukły krój podkreśla kształt łydki. Oprócz espadryli, naszywki potrafią pojawić się na… kaloszach. Kalosze o kroju sztybletów to klasyka. Dzięki kolorowym naszywkom, kalosze przełamują swą wydźwięk swej klasyki. Aby w pełni korzystać w komfortu noszenia kaloszy – warto zakupić obuwie, które zostało wyposażone w elastyczne wstawki na wysokości kostek Miękka guma w lakierowanym wykończeniu to jest to, co każda kobieta powinna posiadać w sezonie wiosenno-letnim.
pixel