2016-12-12

Czółenka na szpilce - idealne buty na sylwester i karnawał

Sylwester, niezależnie od tego czy spędzamy go na balu, czy na domówce z przyjaciółmi, to noc wyjątkowa. Wyjątkowy też więc powinien być nasz strój, a wraz z nim idealnie dopasowane buty. Nie wypada witać Nowego Roku w kapciach, nawet jeśli siedzimy przed telewizorem i jemy koreczki z żółtego sera. Nie wypada też na sali balowej pokazać się w kozakach. Dlatego już teraz warto kupić idealne buty na sylwestrową noc.  

Jak wybrać buty na Sylwestra?

Buty na Sylwestra i na karnawał, muszą być oczywiście wygodne zwłaszcza, że nie tylko musimy przejść w nich z samochodu do sali balowej, ale także tańczyć całą noc. Jednocześnie nie mogą być na płaskim obcasie, bo do sylwestrowej kreacji najlepiej pasują czółenka na szpilce. Oglądając modele musimy więc kierować się ich wyglądem, ale także wygodą. Buty do tańczenia nie mogą bowiem obcierać stopy i cisnąć, bo cała zabawa skończy się przedwcześnie wielkim bólem nóg.  Buty na Sylwestra wybierajmy na samym końcu, gdy już wiemy, jak wygląda nasza kreacja. Jeśli jest ona w stonowanych kolorach, buty mogą być bardziej odważne: brokatowe, z dodatkami, w jaskrawych kolorach albo wielokolorowe. I odwrotnie - jeśli to sukienka ma przyciągać wzrok, buty niech będą skromniejsze, delikatne, tonujące całość kreacji. Jeśli jesteśmy praktyczni, to obuwie na Sylwestra powinno być na tyle uniwersalne, że założymy je jeszcze wielokrotnie, albo przy okazji rodzinnej imprezy, randki, albo na kolejne zabawy w karnawale. Chociaż nikt nie może nam zabronić odrobiny szaleństwa. Wpadła Ci w oko niesamowita para szpilek, które założysz tylko na tą jedną noc? Kupuj! Sylwester jest raz na 365 dni… 

Jak wybrać buty na karnawał?

Ponieważ oprócz wyglądu liczy się także wygoda, dobrze jest przed imprezą buty przetestować. Najłatwiej jest zamówić je do domu w sklepie (można kupić kilka par, nastawiając się na to, że te, które nie pasują zwrócimy), spokojnie przymierzyć, także wieczorem, gdy noga nieco jest opuchnięta albo po pracy i pochodzić w nich po domu. W ten sposób sprawdzimy czy na pewno nasze wymarzone sandałki czy szpilki są idealnymi butami na karnawał i nocne potańcówki.
pixel