2017-04-26

Gladiatorki – będą królować tego lata!

Gladiatorki mają zarówno swoje fanki, jak i zdecydowane przeciwniczki. Panie, którym nie podoba się ten typ obuwia podkreślają, iż gladiatorki wyglądają dosyć topornie. Nie ma nic bardziej mylnego. Gladiatorki dobrane do odpowiedniej stylizacji potrafią wyglądać niezwykle subtelnie. Ponadto rynek obuwniczy obfituje w przeróżne modele tego obuwia.  

Gladiatorki to obuwie zdecydowanie na lato!


Gladiatorki są typem obuwia przeznaczonego na letnią porę. Zwykło się uważać, iż ten typ obuwia podkreśla masywność łydek. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaki model wybierzemy. W sklepie online dostępne są gladiatorki, które wyróżniają się cienkimi paseczkami. Ten typ obuwia potrafi podkreślić estetykę stylizacji uwzględniającej dobór odpowiedniej sukienki sięgającej przed kolano. Warto wiedzieć, iż gladiatorki wcale nie muszą bazować na wysoko umieszczonych paseczkach. Bardzo wiele modeli nie sięga wiele ponad kostkę. Krótkie gladiatorki na obcasie polecane są zarówno wyższym, jak i niższym paniom. Często spotkamy się z gladiatorkami na koturnie. Ten rodzaj obuwia podkreśla kobiecą i kształtną figurę. Oprócz gladiatorek na koturnie i obcasie, można wyróżnić gladiatorki płaskie. Niezwykle wygodne są sandały z paseczkami za kostkę. Zanim wybierzemy odpowiedni model sprawdźmy, czy paski są miękkie i mają opcję regulacji obwodu na paseczkach.

Hit lata 2017 – gladiatorki meliskiLato 2017 będzie należało do gladiatorek typu meliski. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się obuwie w pastelowych i pomarańczowych odcieniach. Eleganckie sandałki damskie posiadają obręcz wokół kostki. Meliski gladiatorki łączą w sobie kilka faktur oraz motywów – na przykład eleganckie złoto i fakturę skóry węża. Gladiatorki meliski wyglądają efektownie i oryginalnie na stopie.
pixel