2017-12-11

Kapcie - nieśmiertelny pomysł na prezent

Kapcie - nieśmiertelny pomysł na prezent Nie wszystkie nieśmiertelne prezenty są śmiertelnie nudne. Nudna bywa klasyka – zabawne kapcie, skarpety czy krawaty mogą być doskonałym podarunkiem dla osób, które mają poczucie humoru. Bo to ono decyduje o tym, czy sięgamy po przedmioty szablonowe czy wybieramy modele niekonwencjonalne. Kapcie wydają się prezentem dla babć i dziadków, ale czy ucieszyłyby ich miękkie antypoślizgowe skarpety z nosem i uszami?

Kapcie kapciom nierówne


Polecamy wam więc pantofle zabawne, kolorowe, cieplutkie i mięciutkie - idealnie pasujące do piżamy-kombinezonu (też z uszami i ogonem…). Albo klapki z futrem lub ćwiekami, w których wygląda się jak gwiazda, która właśnie zrzuciła czerwone szpilki… Tak, kapcie to prezent nieśmiertelny i wcale nie śmiertelnie nudny. Ciepłe skarpety antypoślizgowe nie tylko dla dzieci Kiedy zaszywamy się w domowych zimowych pieleszach, najbardziej zależy nam na cieple. Wyściełane miękkim futerkiem kapcie w formie skarpet antypoślizgowych doskonale grzeją stopy i sprawiają, że nigdy nie narzekamy na marznące palce. Silikonowy ABS na podeszwie umożliwia bezpieczne przemieszczanie się po każdym podłożu – także po wypastowanym na święta parkiecie. W sprzedaży są zarówno kapcie w klasyczne wzory, jak kropki czy paski, jak i wzory typowo bożonarodzeniowe z reniferami i płatkami śniegu w roli głównej. Jeśli planujecie zakup takich pantofli na prezent, warto wybrać więcej niż jedną parę. Dlaczego? Bo najczęściej nosi się je na gołe stopy, co oznacza, że prędko nadają się do prania. Posiadacz dwóch-trzech par kapci-skarpet antypoślizgowych może zawsze cieszyć się ich walorami a także dopasować je kolorystycznie do szlafroka czy piżamy.

Ciepłe skarpety antypoślizgowe polecamy także dzieciom, które uwielbiają wyczyniać dzikie harce i narażone są na urazy bardziej niż dorośli domownicy. To nieprawda, że skarpety z ABS kupuje się wyłącznie niemowlętom, które uczą się chodzić – to rozwiązanie także dla dużych dzieci, które wciąż przemieszczają się biegiem. Kapcie – zwierzątka: dla ludzi z poczuciem humoru Jeśli osoba, którą zamierzacie obdarować ma do siebie duży dystans, kupcie dla niej kapcie z pyszczkami zwierzaków – kotów, psów, świnek, myszek, pingwinów… Albo z uszami. Albo z ogonem. Albo w panterkę. Znajdziecie je zarówno w formie delikatnych balerinek jak i ciżemek za kostkę. Są miękkie, ciepłe i także mają antypoślizgową podeszwę. Na pewno nie raz widzieliście poważnego ojca rodziny, który w weekend paraduje po domu w kapciach z głową psa Pluto albo myszki Miki – to doskonała odskocznia od codziennego dress code’u. Kupując zabawne kapcie możecie dobrać do kompletu równie zabawną piżamę, szlafrok czy dres. Tak docieplony i zabezpieczony przed zimowym spadkiem nastroju osobnik obsypany prezentami na pewno nie uzna ich za nudne. Za nieśmiertelne – tak. I trudno mu się będzie rozstać z ukochanymi kapciami, które pewnego dnia zaczną dogorywać…  Wtedy wystarczy poczekać na kolejną okazję i kupić następne: szlak został przetarty.
pixel