2018-07-31

Wybieramy idealną zawieszkę do torebki.

Coraz częściej można zobaczyć przy kobiecych torebkach zawieszki lub breloki. Doczepić je można za pomocą łańcuszka lub spinacza. Dlaczego ta moda stała się hitem? Otóż, odpowiednio dopasowana zawieszka może dać nowe życie starej torebce. To także idealne rozwiązanie dla wszystkich gadżeciarzy. Podkreśla osobowość i charakter właściciela.  Na szczęście wybór jest ogromny i rozmaity. Tę szeroką gamę ozdób można nabyć w sklepach lub za pośrednictwem Internetu. Dowiedz się, jak właściwie dobrać tego rodzaju akcesoria do ulubionej torebki i nie tylko.

Najmodniejsze zawieszki tego sezonu

Zawieszka może być estetycznym dodatkiem nadającym torebce zupełnie nowy charakter. Każda przedstawicielka płci pięknej może wśród zawieszek dosłownie przebierać. Tego sezonu bardzo modne są breloki w kształcie pomponów. Pluszowy dodatek może mieć przeróżne kolory: od stonowanych pastelowych po pstrokate, niezwykle kolorowe. Zawieszki mogą również być fikuśne: zwierzątka, cyferki, litery, domki itp. Spotkać się możemy również z brelokami w postaci frędzelków. W sklepach, czy w Internecie znajdziemy także zawieszki – maskotki. Dużą popularnością cieszą się postaci z kreskówek czy filmów reklamowych. Pojawia się pytanie? Czy zawieszki do torebek nadają się tylko do nieco luźniejszych i swobodniejszych stylizacji? Oczywiście, że nie! Eleganckie breloki są również hitem i sprawdzają się także jako dodatki do wieczornego image.

Zawieszka do torebki – jak dobrać do stylizacji?

Oryginalne ozdoby musimy oczywiście odpowiednio dobrać do stylizacji. Tylko jak to zrobić? Zasady są na szczęście bardzo proste. Nieco bardziej elegancka stylizacja wymaga właściwej danej sytuacji powagi. W takim przypadku zdecydujmy się na zawieszki srebrne, metalowe lub złote. Jeżeli na co dzień nosimy listonoszkę, to mamy większe pole do popisu. Tutaj będzie pasować szeroka gama różnorodnych dodatków: od maskotek po metalowe nutki czy serduszka. Nieco młodsi wybierają breloki z nazwą ulubionej kapeli lub hasłem będącym jednocześnie mottem. Pamiętaj, by przy kupnie zwrócić także uwagę na jakość wykonania. Zapięcie i łańcuszek muszą być solidnie wykonane i stabilne. W innym przypadku bardzo szybko możemy zgubić nasz modny zakup.

W którym miejscu najlepiej przypiąć zawieszkę?

Breloki i zawieszki przypina się najczęściej do uchwytu torebki lub suwaka. Idealnym miejscem jest również boczna kieszeń. Niekoniecznie jednak musi to być torebka miejska. Niektórzy doczepiają zawieszki do plecaka, a nawet do kieszeni spodni. Wszystko zależy od tego, co tak naprawdę nam się podoba. Ulubiona zawieszka pomoże nam podkreślić styl  i wyrazić własną indywidualność.

Możesz ją wykorzystać na wiele sposobów!

Zawieszka nie musi być tylko dodatkiem do torebki lub plecaka. Można ją wykorzystać na naprawdę wiele sposobów. Jeśli chodzi o praktyczną stronę, to taki dodatek sprawdzi się również do kluczy. Dzięki temu łatwiej będzie odnaleźć klucze w damskiej torebce. Breloki maskotki mogą być wspaniałą zabawką dla dziecka lub po prostu stanowić element domowego wystroju.
pixel