Kapcie dziecięce

( ilość produktów: 4 )

Chcesz zachęcić swoje dziecko do noszenia kapci? To jest naturalne, iż maluchy wprost uwielbiają biegać na bosaka wszędzie, gdzie tylko się da. Niestety nie zawsze jest to możliwe, szczególnie gdy zaczynają się chłodniejsze dni. Jednak proponowane przez nas kapcie dziecięce, z pewnością okażą się idealne dla maluchów, zarówno tych kilkuletnich, jak i już nieco większych.

Znajdujące się w naszym sklepie internetowym ciepłe kapcie, wyróżniają się zastosowaniem wyjątkowego, materiału zwanego potocznie "barankiem". Dzięki temu, są one wyjątkowo przyjemne w dotyku, a także zapewniają utrzymanie wysokiej temperatury dla małych stópek. Ich słodki wygląd, wraz z interesującymi dodatkami, takimi jak pomponiki, czy też kokardki, na pewno spodobają się niejednemu dziecku.

 

Kapcie za kostkę

 

Wśród dostępnych na naszej stronie modeli, znajdują się zarówno kapcie za kostkę, jak i również tradycyjne balerinki. Wszystkie są wyposażone w antypoślizgową podeszwę. W ten sposób, dzieciom podczas biegania po domu, nie grozi poślizgnięcie na żadnej podłodze. Kapcie za kostkę, wykonane są z miłego baranka, lub też materiału dzianinowego, który w środku jest obszyty wcześniej wspomnianym pluszem.

Wybór kolorów, fasonów, a także wzorów jest naprawdę imponujący. W naszym sklepie zamówisz między innymi kapcie, gładkie, jak i również kapcie z misiem. Dzięki temu dopasujesz konkretny model kapci do wieku dziecka, a także do jego indywidualnego gustu. W końcu już małe dzieci mają swoje upodobania, jeżeli chodzi o wybór odzieży oraz eleganckich dodatków.

Rozmiary
Kolor
pixel