Sandałki na słupku

( ilość produktów: 112 )

Sandały na słupku są z pewnością zdecydowanie wygodniejsze i stabilniejsze niżeli te na szpilce. Wiele kobiet wybiera właśnie takie modele, gdyż łatwiej im się na nich poruszać. Istotne jest również to, że w wielu przypadkach obcas bywa stosunkowo niski, więc spada ryzyko skręcenia nogi na nierównym chodniku. Sandałki na słupku to z pewnością obuwie, które idealnie sprawdzi się w czasie codziennych wyjść, np. do pracy czy nawet na zakupy, dla pań, które również w takich sytuacjach nie rezygnują z obcasów. Sandały damskie na słupku nieustannie przewijają się w letniej modzie, pojawiają się w różnych odsłonach, urozmaicone dodatkami, a czasem również przeznaczone dla zupełnie innych grup wiekowych klientek. Obecnie możemy obserwować, że stają się one obuwiem dla każdego. Idealnie będzie w nich wyglądać każda kobieta.

Czarne sandałki na słupku i w innych kolorach

Najbardziej klasyczne będą czarne sandały na słupku. Stanowią one rozwiązanie sprawdzające się do garnituru, garsonki, czy jeansów lub sukienki, które ubieramy każdego dnia do pracy. Latem możemy jednak nieco poszaleć – nie zawsze w pracy, bo czasem zakazuje tego restrykcyjny dress code, jednak po jej zakończeniu możemy założyć sandały na słupku w różnych oryginalnych i intensywnych kolorach. W tym sezonie kochamy barwy – czerwień, turkus czy głębokie indygo, a może intensywnie żółty, jak na kamizelkach odblaskowych? Sprawdzą się jako odrobina szaleństwa i urozmaicenia dla stylizacji codziennej jak i wieczorowej.

Sandałki na słupku pasują do różnych stylizacji

Takie buty, jak sandały na słupku, idealnie wkomponują się w każdą stylizację, a niekiedy również podbijają jej walory, jeśli mają intensywne kolory lub ciekawe zdobienia, które przyciągają wzrok. Wówczas właśnie buty, które początkowo postrzegane były jako dodatek mogą wyjść na pierwszy plan. Warto wybrać odpowiednie dla siebie sandały – słupek nie powinien być więc ani za niski, ani za wysoki. Nie każdemu będzie wygodnie na całkowicie w sandałkach na obcasach, jak również nie każdy nauczy się poruszania na tych wysokich. Najlepiej więc mierzyć buty i sprawdzić, w jakich czujemy się najlepiej, aby każdą kolejną decyzję dotyczącą obuwia podejmować świadomie i mieć pewność, że poruszanie się w wybranych butach nie sprawi nam najmniejszych trudności. Sandały na niskim słupku są bardzo wygodne, tak więc wiele Pań zdecyduje się chętnie właśnie na takie rozwiązanie. Są to jednocześnie buty, w których stopa latem wypoczywa, skóra może oddychać, a dodatkowo nie powodują żadnych trudności w chodzeniu czy bólów lub dyskomfortu. Chętnie sięgają po nie obecnie nastolatki, jak i panie w każdym wieku. To rozwiązanie idealne jeśli chcemy prezentować się świetnie i modnie zarazem, a wolimy uniknąć noszenia szpilek, które przez coraz więcej osób uznawane są za niewygodne, a dodatkowo obciążają kręgosłup, samą stopę jak i okoliczne stawy. Dlatego warto zdecydować się na słupek i czuć się swobodnie każdego dnia, mieć pewność stabilności oraz wygody.

Rozmiary
Kolor
Obcas
Materiał
Ozdoba
Styl
Wzór
Zapięcie
Wysokość obcasa
Cena
-
pixel